Oral-B Genius 10000N i biały uśmiech

Cześć Wam kochani!

Już niedługo Święta. Wszyscy biegamy po sklepach i nie wiemy co mamy kupić. Szukamy pomysłów, inspiracji… My już z Ninką zapakowałyśmy pierwsze prezenty. Niektóre wciąż czekają schowane na zapakowanie. Lecz dzisiaj poruszę temat dentystyczny, a zarazem pokażę Wam co możecie sprawić nawet samym sobie pod choinkę! Macie problemy ze swoimi szczotkami do mycia zębów? A może czas najwyższy wymienić je na nowe? Jeszcze nie tak dawno temu był wielki szał na zwykłe szczoteczki elektryczne. Dzisiaj wchodzą nowe modele, ulepszone i…ciekawsze. W związku z tym, że osobiście jestem fanem Oral-B, a także szczoteczek elektrycznych, które moim zdaniem są o wiele lepsze – chcę Wam pokazać nowy model Oral-B Genius 10000N – mądrej szczoteczki.

Jakiś czas temu weszłam w posiadanie tego wspaniałego modelu. Szczoteczka współpracuje z aplikacją Oral-B. Ilość opinii na jej temat jest podzielonych, ale wszystko zależy od modelu telefonu. Aplikacja połączona ze szczoteczką śledzi jej ruchy, podczas naszego mycia zębów. Na samym początku ocenia, gdzie popełniamy błędy i pokazuje na czym powinniśmy się bardziej skupić. Dzięki niej możemy poprawić swoją technikę szczotkowania. Co do samej szczoteczki, zrobiła na mnie duże wrażenie.

Szczotka zapakowana w spore pudełko, a w zestawie kilka niezbędnych rzeczy. Mój model jest fioletowy i bardzo ładny ☺ W pudełku znajduje się szczoteczka Oral-B, cztery końcówki różnego typu, ładowarka do prądu, stacja ładująca wraz z miejscem na schowanie końcówek, a także praktyczny uchwyt mocowany na lustrze do telefonu (bliskie połączenie przez funkcję bluetooth).

Szczoteczka bardzo łatwo radzi sobie z wszelkimi kamieniami oraz resztkami pokarmu. Usuwa je bardzo dokładnie. Mamy do wyboru aż sześć trybów czyszczenia co znacznie nam ułatwia życie. Ten model dostosowujemy do własnych potrzeb i wygody.

Dodatkowo w zestawie mamy dołączone bardzo praktyczne opakowanie na szczoteczkę oraz dwie końcówki wymiennie. Możemy ją zabrać ze sobą na wycieczkę i w daleką podróż. Polecam Wam! Na mnie zrobiła wrażenie. Jak długo będzie moim nowym przyjacielem? Myślę, że zostanie ze mną o wiele dłużej niż sądziłam. Zachęcam Was do odwiedzenia strony Oral-B i sprawdzenia wszystkich niezbędnych szczegółów. A jeśli chodzi o pastę to mogę Wam szczerze polecić Ultrablanc. Jest to pasta wybielająca, ale i zdrowotna. Zawiera aktywny węgiel oraz pomaga również wzmocnić szkliwo. Wypróbujcie.

Korzystaliście już? Jakie macie wrażenia? Moje są naprawdę pozytywne. Dajcie znać.

Trzymajcie się ciepło!

Kawa_w_zaciszu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.