Targi Ślubne – fotorelacja

Cześć Wam!

Dawno mnie tutaj nie było. Oj… bardzo dawno. Ale podobno wszyscy we mnie wierzą i uważają, że podczas ostatnich tygodni nabrałam więcej doświadczenia i jestem gotowa, aby wrócić na swoje miejsce w sieci. Niestety w związku z tym mam dla Was sporo zaległych tematów. <śmiech> Mam nadzieję, że uda mi się to wszystko tutaj napisać.

Na pewno na samym początku zacznę od dosyć długiego posta – ale spokojnie będzie w nim duużo zdjęć. W związku z tym, że zostałam świadkową u jednej ze swoich przyjaciółek – wybrałyśmy się wspólnie wraz z jej przyszłym mężem i jej mamą na Targi Ślubne organizowane w Łodzi na Hali Expo przy ul. Politechniki. Miałyśmy okazję przejrzeć wszystkie ciekawe stoiska, a także zerknąć na suknie. A dlaczego tylko zerknąć? Bo niestety zawiódł nas fakt, że było tylko stoisko Mona Lissy. Prestiżowa firma i naprawdę ciekawe sukienki. Dwie szczególnie rzuciły się w oczy. Pewnie większość z Was już je widziała podczas relacji z targów na instagramie. Jednak macie okazję obejrzeć je tutaj.

Zacznę od tego, że całą wystawę uratował Pokaz Mody Ślubnej. Pokazy barmanów na sam koniec pokazu już nie były z efektem „WOW”. Ale co tam, obejrzeć kawałek trzeba było.

Najpierw pokaże Wam przykładowy stół oraz Tort weselny, naprawdę zachwycający, a także ten mniej interesujący.

Stół Ślubny
Torty
Piękny Tort Weselny
Kompozycja z makaronikami
Babeczki

I co Wy na to? Jak dla mnie Tort Weselny robi wrażenie. Z innych stoisk nie mam już zdjęć, bo raczej pochłonęła mnie magia Targów.

A teraz pokażę Wam sukienki. Czyli chyba najprzyjemniejszą część tego wpisu.

Sukienka Mona Lissa

Sukienka bardzo piękna. Ja swoją także wybrałam, ale w związku z tym, że do mojego ślubu jeszcze trochę to nie będę Wam jej pokazywać. Ale mogę Wam zdradzić, że jest podobnego kroju, ale w zupełnie innym kolorze niż biały ☺

Sukienka ze zwiewnym dołem

Ta sukienka jest wręcz świetna! Zachwyciła mnie najbardziej od tyłu, gdzie możemy zobaczyć śliczną kokardę, prześwitujące wycięcie z delikatnymi ozdobami a także ładne wykończenie u dołu.

White Dress
Pink Dress Mona Lissa

A teraz Czas na Pokaz Mody! Wrzucam Wam zdjęcia, abyście mogli obejrzeć inne suknie Mona Lissy.

Sukienki Ślubne
Sukienki Ślubne
Sukienki Ślubne
Sukienka Ślubne
Sukienka Ślubna
Sukienka Ślubna
Pokaz Mody Mona Lissa

Na pokazie, można było zobaczyć jeszcze sukienki wieczorowe. Kolor przewodni tych sukienek to czerwony i czarny.

Sukienki
Sukienki
Sukienki
Sukienki
Sukienki

Po sukienkach wieczorowych przyszedł czas na kolejną serię Sukienek Weselnych.

Sukienki Boho
Sukienki Ślubne

Później miałyśmy okazję zobaczyć naszego przystojnego Mistera Polski – Tomka Zarzyckiego, który miał okazję rozdać wybranym osobom nagrody ☻

Mister Polski

Po rozdaniu nagród Mona Lissa przygotowała pokaz następnych sukienek na poprawiny a także dawkę Sukienek Weselnych.

Sukienki
Sukienki
Sukienki
Sukienki Ślubne
Sukienki Ślubne
Sukienki Ślubne
Sukienki Ślubne
Sukienki Ślubne

Jak Wam się podobały? Co myślicie o takich kreacjach? Ja uważam, że kilka z nich było naprawdę ładnych. Jednak nie wszystkie miały w sobie to tzw. „WOW”. Raczej liczyłyśmy na coś lepszego. Ale mogę Wam powiedzieć, że kiedy znajdujecie wymarzoną sukienkę nawet w pierwszym sklepie do którego weszłyście i uważacie – Jejku, to jest ta, która do mnie pasuje – to uwierzcie mi wchodząc do kolejnych sklepów, pomimo tego, że będzie w nich kilka innych ładnych sukienek to tej wymarzonej już nigdzie indziej nie znajdziecie. Po prostu na sam koniec wracacie do tego samego sklepu, gdzie siedzi i czeka na Was ta sama sprzedawczyni i prosicie ją o wpłatę zaliczki na tę przymierzoną przez Was sukienkę. I uwierzcie mi, że kiedy pójdziecie ze swoją świadkową (która też ma pierścionek zaręczynowy) to Ona również ujrzy i przymierzy swoją przyszłą sukienkę. Jestem nawet pewna, że po nią wróci gdy ustali SWOJĄ datę ślubu ☺

Dajcie znać, czy wśród tych Sukienek macie swojego faworyta, jestem mega ciekawa.

Poniżej zostawiam Wam linki do sklepu z Sukienkami Mona Lissy.

http://www.monalissa.pl/

Do zobaczenia kochani!

@kawa-w-zaciszu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.