NYX w obliczu NOWOŚCI

Witajcie kochani,

Dzisiaj pokażę Wam kilka interesujących nowości od firmy NYX. Na moim instagramie głosowaliście za, którą z pomadek jesteście i 75% z Was zagłosowało właśnie na tą od NYX Cosmetics. W związku z tym chciałabym przedstawić całą markę w jednym miejscu. Ostatnio czatuję na nowości od nich. Przedstawię kilka fascynujących okazów.

A na sam początek chciałabym polecić kalendarz adventowy. Dla każdej fanki kolorowych ust to naprawdę ciekawy gadżet i nawet prezent na przykład podarowany 6 grudnia w Mikołajki. Codziennie otwieracie okienko, a w środku znajduje się jedna z pośród wielu fajnych pomadek. Jest nim Lippie Countdown Edycja Limitowana.

Kolejną bardzo ciekawą nowością jest paletka cieni do powiek. Jako jedna z wielu zachwyciła mnie swoimi ciemnymi kontrastami, które idealnie pasują na jesień i nadchodzącą zimę. Paletka zawiera 12 kolorów. Część z nich podobno jest inspirowana otaczającą przyrodą. Cienie rewelacyjnie rozprowadzają się na powiece oraz dobrze ze sobą współgrają.

Ostatnimi czasy przemierzam drogę w poszukiwaniu dobrego podkładu. Bardzo zaciekawiły mnie podkłady z serii STAY MATTE. Jeden z nich jest w płynie. Delikatnie się rozprowadza po naszej skórze i niezwykle dobrze kryje niedoskonałości.

Natomiast jest jeszcze drugi rodzaj, ale tym razem w kamieniu, tzw. puder prasowany. Oczywiście powinniśmy mieć gąbeczkę do nakładania takiego pudru bądź cokolwiek innego. Puder ten świetnie radzi sobie z pokrywaniem wszystkich niedociągnięć na skórze. Bardzo fajnie ją również rozświetla. Ten odcień podkładu jest bardziej naturalny niż inne. Wiadomo, do każdego pasuje coś innego.

Tak jak widzieliście, to są moje ciekawe nowości, które chciałabym Wam polecić na dzień dzisiejszy. Może Wy także wypróbowaliście coś co spodoba się innym, bądź mnie 🙂 Wkrótce będziecie mogli zobaczyć kolejne produkty marki NYX.

Trzymajcie się,

@CathyRadzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *