NOCIBE – i wszystko zmieścisz!

Cześć wszystkim!

Pokazując Wam moje kosmetyki i przeróżne zdobycze, zdecydowałam iż zapomniałam o najważniejszym… Całą podstawę udanego makijażu tworzą podkłady, tusze czy eyelinery. Wiadomo, że zajmują one nasze cenne miejsce w kosmetyczkach, na półkach..wszędzie. Moim idealnym rozwiązaniem – szczególnie w podróży. Okazała się naprawdę świetna i przydatna duża okrągła paleta firmy Nocibé. Jestem z niej zadowolona.

​Bubble Palette – Nocibé​

Paletka zawiera cztery wysuwane paletki oraz jedną taką główną – przybory do malowania. „Pudełko” Nocibe zawiera cienie, pomadki, pudry, róże…itd.

Na samej górze znajduje się tusz do rzęs, eyeliner, czarna kredka do oczu (Crayon yeux), różowa konturówka do ust (Crayon levres). Poza tym znajdują się pędzle do cieni i podkładów.

Tusz bardzo fajnie aplikuje się na rzęsach. W moim przypadku nie były posklejanie, ani nic.

Eyeliner sprawdził się dosyć dobrze. Łatwo można go rozprowadzić na powiece. Niestety jestem nie zadowolona z pędzelka. Jego włosia szybko się powyginały. Jestem zmuszona do kupienia nowego.

Pierwsza rozsuwana paleta zawiera jasne ale przede wszystkim ciemne cienie. Głównie są to kolory brązowe od jasnych do ciemnych. Możemy tam znaleźć zarówno biały odcień jak i czarny czy szary.

Kolejną paletką są pomadki. Różne kolory. Bardzo ciekawie wyglądają na ustach i precyzyjnie się rozprowadzają na nich. Co do trwałości – taka średnia. To zależy kto co lubi. Ja akurat korzystam z takich bardzo rzadko.

Na kolejnym „piętrze” są pudry i róże. Na kościach policzkowych ładnie się prezentują. Podkłady nie kryją może ŚWIETNIE, ale do codziennego makijażu z pewnością są idealne.

Na czwartej paletce również są cienie do powiek. Tym razem są kolorowe. Mnóstwo koloru różowego, mamy tam także niebieskie kolory oraz czerwone i bordowe.

Cienie do powiek, zarówno jedne jak i drugie – nie rolują się na powiekach oczu. Nie są trwałe jeżeli używamy ich na „gołą” powiekę. Warto zaopatrzyć się w coś dodatkowego typu – baza.

Paletka jest świetnym pomysłem, przede wszystkim na prezent dla drugiej osoby. Zawiera wszystko co jest potrzebne do podstawowego makijażu twarzy. Dlatego nie warto się wahać ☻

Mam nadzieję, że Wam się podoba. Widziałam, że kiedyś była taka podobna, ale marki Douglas. Dla mnie ta jest najciekawsza. Macie taką bądź mieliście? Jakie macie z nią doświadczenia? Podoba Wam się? Dajcie znać co o niej myślicie ☺

Trzymajcie się!

@CathyRadzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *