Maxi ZOO Zaprasza

Witajcie,

Dzisiaj wraz z moim narzeczonym postanowiliśmy zabrać naszą psinkę na dzień pełen wrażeń! Tosia chociaż mega zmęczona, nie chciała wyjść. Ale udało się ją namówić na wspólną przygodę i spędzenie czasu razem. Na terenie Auchan w Łodzi został zorganizowany dzień atrakcji dla naszych podopiecznych. Były konkursy i zabawy. Mogliśmy spotkać się również z Panią weterynarz, która dokładnie oglądała zwierzaka oraz rozwiewała wszelkie wątpliwości jeśli chodzi o nasze jakiekolwiek podejrzenia. Mogliśmy zapytać ją również o żywienie naszego podopiecznego. Natomiast obok miejsca, gdzie pieska oglądał weterynarz było również dwóch behawiorystów.

Zarówno Pani jak i Pan pokazywali nam jak możemy ćwiczyć sztuczki z naszym czworonogiem oraz w jaki sposób uczyć go posłuszeństwa. Każdy z obecnych mógł indywidualnie porozmawiać z każdą osobą. Behawioryści starali się wszystko dokładnie wytłumaczyć i przekazać nam wiedzę potrzebną w codziennym życiu. Nie zabrakło również ciekawych „uczonych”. Jeden z przybyłych gości zaprezentował nam jakże fantastyczną zabawę. Mogliśmy poznać Panią, która swojego psiaka uczyła kilka lat rozmaitych sztuczek. Na jej prośbę zwierzak dotykał ściany tylnymi łapami opierając przednie na ziemi. Jeszcze wcześniej pokazali nam oboje jak pies wszedł wszystkimi łapkami do pustej miski. Widok zadziwiający.

 

Nie zabrakło również psa ze Straży Pożarnej. Zechciał podać nam łapę.Na sam koniec poszliśmy do sklepu Maxi Zoo zobaczyć co zaoferuje nam sklep. Dostałyśmy mnóstwo przysmaków do degustacji. Tosia nie mogła skoncentrować się na żadnym zapachu. Tyle ich tam było. Zrobiłyśmy sobie fotki z Psem i Kotem zanim wyszliśmy.

 

 

 

 

 

 

 

W prezencie od nas dostała własną poduszkę. Dzisiaj jest z niej mega zadowolona. Nawet za swoje „kieszonkowe” wybrała sobie Świńskie Ucho 🙂 Wszystkim nam się wypad bardzo podobał. Oby więcej takich dni było!

Trzymajcie się kochani!

@cathyradzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *