Happy Christmas!

Witajcie kochani,

Nadszedł ten piękny czas Bożego Narodzenia. Wszyscy w tym okresie spędzają wspólnie czas. Nawet najdalsza rodzina zjeżdża się, aby w tym czasie być razem przy jednym stole. Wraz z moją córeczką Niną oraz sunią Tosią pakowałyśmy wszystkim świąteczne prezenty. Jak myślicie co mogło być w naszych paczkach ? 🙂 Przekonajcie się jakie My miałyśmy ciekawe pomysły.

Prezentów mnóstwo, pomysłów także. Dzieci w domu nie zabrakło. W jednej z dużych paczek znalazły się puzzle na podłogę. Świetna sprawa powiem Wam. Pod warunkiem, że wiesz na co pozwalasz swojemu dziecku. Miękkie kawałki, które trzeba ułożyć na pewno świetnie sprawdzą się dla dziecka, które zamiast na podłodze, może być nieco wyżej i nie musi dotykać bezpośrednio podłogi. Ale warto pilnować pieska, jeśli się ma. Nasza Tosia znalazłaby sobie na nich nowe legowisko. Haha.

Jak widzicie wśród prezentów znajduje się niebieski kwiatek. Zapakowały mi go dziewczyny w Douglasie, W środku znajduje się przepiękny olejek do kąpieli. Złoto o naprawdę przyjemnym zapachu.

 

 

 

 

 

 

 

Do pakowania prezentów miałam również drugiego pomocnika tak jak pisałam wyżej, swoją córeczkę Ninę.

Jak widać na obrazku, byłyśmy w trakcie pakowania dwóch kucyków z serii My Little Pony. a w mniejszej torebeczce znalazł się prezencik dla naszej Ninki. Ciekawi co w środku? Oto nasz pomysł dla 5 miesięcznego dziecka.

Jest to malutka książeczka do trzymania. Zdecydowałam się na nią ze względu na to, aby rozwijać różne bodźce u dziecka. Ten model jest ze sztucznego materiału, ale z ciekawym wypełnieniem. Szeleszcząca książka. Bardzo fajne. Dodatkowo był też nowy smoczek, ale o tym innym razem. A dlaczego? Sami się przekonacie wkrótce.

A nasz piesek kochany dostał nową zabawkę pod choinkę. Kurę piszczącą. Była z tego powodu bardzo zadowolona.

Pod choinką dla Niny znalazł się też bałwanek. Czekoladowy Mikołaj został dla nas do podziału. Ninka za malutka 🙂

Mam nadzieję, że spodobały Wam się nasze ale także innych pomysły na prezenty w tym roku. Podzielcie się swoimi. Może znajdę inspirację na kolejny rok 2018.

Trzymajcie się kochani,

@CathyRadzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.