Głębokie oczyszczanie

Cześć Wam!

Po długim i ciężkim dniu marzymy tylko o tym, aby wziąć ciepłą kąpiel i wypachnione położyć się do łóżka pod miękką kołdrę.. Najpierw malowałyśmy się, a teraz…czas na zmycie makijażu i odświeżenie się.

Na samym początku standardowo – mleczko do demakijażu lub płyn do zmywania. Cokolwiek. Ważne aby było przeznaczone do zmywania wszystkich kosmetyków z twarzy. Wówczas mamy pewność, że wszystko zostało zmyte jak należy.

Douglas BEAUTY SYSTEM (dbs complex) CLean&Neat

      

Beauty System Clean&Neat to seria kosmetyków z linii „oczyszczanie”. W tym wypadku jest to mleczko do demakijażu z kompleksem DBS. Mleczko delikatnie rozprowadza się na skórze. Łatwo możemy zmyć cały makijaż.

Soft Cleansing Foam (pianka)

  

Drugim kosmetykiem jaki używam na twarz podczas jej oczyszczania to pianka oczyszczająca. Nakładam troszkę na palec i wraz z kilkoma kroplami wody rozprowadzam na twarzy i myje ją. Pianka bardzo fajnie się pieni i niezwykle skutecznie pozbywa się resztek makijażu, a także głęboko odżywia i nawilża twarz.

Vivifying Toning Lotion (tonik)

Tonik – potrzebny do prawidłowego utrzymania PH naszej skóry. Podobnie jak pianka, usuwa małe resztki makijażu.

* Podczas stosowania antybiotyków bądź hormonów, najlepiej zrezygnować z używania toniku lub ograniczyć go, ponieważ nasza skóra może być zbyt zakwaszona. Spowoduje to zważenie makijażu.

Toniki odżywiają cerę, nawilżają ją. Poza utrzymaniem dobrego PH, zmniejszają widoczność porów. Dodatkowo ochraniają przed szkodliwymi czynnikami.

Wśród toników wyróżniamy aż 6 rodzajów. Są to między innymi:

– nawilżające

– łagodzące

– odświeżające

– antybakteryjne

– witaminowe

– przeciwzmarszczkowe

Regularne stosowanie poprawia wygląd skóry, staje się ona bardziej promienna. Należy pamiętam, aby najpierw używać mleczka, a dopiero tonizować twarz. Następnie według własnego życzenia nakładamy krem. W moim przypadku jest to krem bądź jedna z maseczek.

Mam nadzieję, że teraz wiecie co i jak nakładać. Zachęcam do kupienia tonika. Nie każda z nas go posiada, a naprawdę warto.

Do zobaczenia !

@CathyRadzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *