Gdzie ja to pomieszczę?!

Cześć wszystkim! ☻

Leniwy dzień za oknem, a ja wciąż nadrabiam swoje ogroooomne zaległości.. MUST HAVE na wycieczkę już był, teraz kolej na resztę!

Każda współczesna kobieta ma jeden problem, gdy przychodzi nieoczekiwany bądź wyczekiwany czas na spakowanie potrzebnych rzeczy na wyjazd – TORBA czy WALIZKA?!

No właśnie jak to jest? W co Wy się często pakujecie? Ja mam jednak z tym mały problem – uwielbiam kiedy moje wszystkie ciekawe a niekoniecznie potrzebne przedmioty wyruszają wraz ze mną.

Z tej okazji muszę mieć wiele pakownych toreb.

Oczywiście torba na ciuchy, książki i inne to jedno. Do pakowania swoich ulubionych kosmetyków potrzebuję ciekawych i pakownych kosmetyczek.

TORBA SPORTOWA

Na wszystkie swoje długie podróże zabieram dużą torbę sportową. Pakowna i niezwykle praktyczna. W środku nie ma żadnej przegródki, natomiast na lewym i prawym boku są dodatkowe kieszenie, gdzie można jeszcze sporo rzeczy pomieścić. na przednim boku jest jeszcze jedna – dosyć spora. bo na całą długość torby.

Polecam Wam kupienie takiej bądź podobnej torby sportowej. Wszędzie nam się sprawdzi i co najważniejsze – dużo do niej włożymy.

GUCCI BEAUTY

 

Jedną z bardzo fajnych kosmetyczek jest moja ulubiona marki Gucci. Nie ma żadnych przegródek dodatkowych, ale jest w sam raz do torebki. Mogę spakować do niej potrzebne kosmetyki bądź inne małe drobiazgi, które najczęściej giną w kobiecej torbie.

KOSMETYCZKA DOUGLAS

   

Bardzo lubię swoją różową kosmetyczkę z Douglasa. Ma dwie spore kieszonki, a zapinając ją z obu stron – mam dodatkową trzecią przegródkę. Niestety nie mogę w nią włożyć rzeczy, które mi wypadną, ale ja akurat trzymam w niej różne maseczki. Z uwagi, że są one duże to mam pewność, że nigdzie nie wylecą.

MIOMOJO

 

Kosmetyczka MIOMOJO, którą kupiłam w Douglasie, bardzo się u mnie sprawdza. Jest co prawda nie duża, ale mam dodatkową zapinaną na zamek przegródkę. Jest szersza niż np. ta czarna Gucci. Ale dzięki temu jest na pewno pakowniejsza. Mogę tam wrzucić wszystkie podstawowe kosmetyki do makijażu. ( O których wkrótce powiem ).

Kosmetyczka nie jest wcale droga i naprawdę warto ją zabierać w podróż. Nadal dostępna w sprzedaży.

Jeżeli któraś Was zaciekawiła, dajcie znać ☺

Papa!

@CathyRadzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *